STUDNIÓWK@

STUDNIÓWK@

Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska, Włochy
Czas trwania: 84 min.
Scenariusz: Marta Leone, Alessandro Leone
Obsada: Agnieszka Fórmanowska, Marianna Januszewicz, David Oakes, Jakub Sokołowski, Ewa Kłosowicz, Krystyna Demska-Olbrychska, Daniel Olbrychski, Paulina Raczyło Katarzyna Chorzępa, Gabriela Oberbek,Robert Gonera, Piotr Rogucki, Jadwiga Jankowska-Cieślak, Beata Tyszkiewicz, Jowita Zienkiewicz, Stefano Terrazzino
Reżyseria: Alessandro Leone
Premiera: 5 stycznia 2018

OPIS FILMU:
Uczniowie klasy maturalnej z zapałem przygotowują się do studniówki. Większość z nich poświęca temu całą uwagę, kompletnie zapominając o szkolnych obowiązkach. Agnieszka – główna bohaterka filmu, jako jedna z niewielu osób stroni jednak od takich atrakcji, co przysparza jej wielu życiowych zawirowań. Agnieszka ma jednak inne cele i nie w głowie jej zakrapiane imprezy i szkolne romanse, którymi żyją rówieśnicy.

STUDNIÓWK@ w zabawny sposób pozwala towarzyszyć młodym bohaterom filmu w stawianiu pierwszych samodzielnych, ale często nieporadnych kroków na drodze do dorosłości. Pokazuje świat młodzieżowych fascynacji, przyjaźni i zabawy. Film do końca utrzymuje w niepewności, czy odwieczny konflikt pokoleń spowoduje wielką katastrofę zamiast udziału w wielkiej imprezie.

Comments are closed.

  • NEWS

  • Galeria

  • popularne

  • PARTNERZY